בניית אתרי מסחר eCommerce

מתחם החנויות של המאה ה - 21

עד לפני מספר שנים כאשר רצינו לקנות מוצר אלקטרוניקה, בגד או אפילו את שירותיו של חשמלאי היינו צריכים ללכת אל הקניון העירוני או לחילופין לחפש בדפי זהב בעל מקצוע – בכל אופן, היום זה ממש לא ככה.

החנויות והשווקים המירו את עצמם אל חנויות מסחר אלקטרוניות אשר פועלות בכל נקודה בעולם. למעשה, כל חנות קטנה המתקיימת על מספר מטרים מרובעים בישראל יכולה להפוך להיות חנות עולמית ולהיות בהישג יד בכל מדינה.

בתקופת הקורונה עסקים רבים הבינו שהם לא יכולים להישאר מאחור, עליהם להתקדם ולפתוח חנות אינטרנטית בה הם יוכלו למכור את שירותיהם. זוהי הדרך היחידה להתקיים.

לפני שממשיכים נגלה לכם סוד קטן: המכירות שנעשו באון-ליין עלו על כל דמיון ובטח על הפדיון היומי אותו היו מרוויחים בחנות הפרונטלית.

לפני הכל - מה הם אתרי איקומרס?

לפני שנתחיל, עלינו להבין מה זה בכלל איקומרס. כאשר אנחנו מדברים על מסחר אלקטרוני אנו מדברים למעשה על אתר אשר מוכר לרובנו בתור "איקומרס".

E – מסמל עבורנו את האינטרנט, כאשר Commerce הוא מסחר באנגלית. שילוב של שני אלו יוצר ביחד את מה שאנו כרגע מכירים כמסחר אלקטרוני.

לאתרי איקומרס יש יתרונות רבים אשר גורמים לעלייה מתמדת של מאות אחוזים מדי שנה, בכל זאת – כולם רוצים להצטרף להצלחה המסחררת.

לא נשארים מאחור, מתקדמים: רף המאה מיליארד דולר

אנו נגיד לכם נתון שמעט יזעזע אתכם, בשנת 2020 חצה שוק המסחר האלקטרוני בעולם את רף המאה מיליארד דולר. למעשה, זוהי שנה בה עסקים רבים הבינו את החשיבות והיתרונות הגלומים במסחר אלקטרוני – לקנות מוצרים ולקבל שירות בכל מקום, בכל זמן ובלי לצאת מהבית!

סקרים רבים מגלים שלפחות 95% מהישראלים מחוברים אל רשת האינטרנט, יחד עם זאת 65% קונים באופן קבוע דרך האינטרנט ואילו ה35% שנותרו קנו בין פריט לשלושה פריטים בשנה האחרונה. כאשר האחוזים עולים כל שנה בצורה מתמדת, אתם כבר יכולים לנחש לאיזה כיוון..

להיות פתוח כל היום, בכל מקום 24/7: האם זה בכלל אפשרי?

קודם כל התשובה היא כן. נסה לחשוב כרגע על העסק המסורתי שלך, אתה קם כל יום ב6 וחצי בבוקר על מנת לדלג על פקקי הבוקר ולפתוח את העסק בשעה 8 בדיוק, בשעה 20:00 בערב אתה כבר חוזר הביתה.

תחשוב על כמות הלקוחות שבזבזת בזמן שהיית סגור, כמה לקוחות בזמן שהיית פתוח עברו ליד העסק אך לא היה להם מספיק זמן להיכנס בגלל לו"ז עמוס או אוטובוס שתכף ברח.

אתה יכול לחסוך את כל זה עבורך ועבור הלקוחות שלך ולפתוח חנות וירטואלית אשר פתוחה כל היום, כל הזמן.

באמצעות חנות וירטואלית אתה יכול לגשת אל לקוחות אשר לא היית מגיע אליהם דרך החנות הפרונטלית שלך, זאת היות וחנות וירטואלית פתוחה בכל שעות היממה ואינה מוגבלת כלל למיקום דמוגרפי.

למעשה, אתם לא צריכים להעסיק עובד נוסף שיעשה עבורכם שעות נוספות – דרך חנות וירטואלית אתם יכולים לעשות כסף בזמן שאתם ישנים, אוכלים, בחופשה ואפילו בארוחת שבת אצל חמתכם.

נגמר עידן: כבר לא מוציאים עשרות אלפי שקלים בחודש

כאשר אנחנו מדברים על חנות פרונטלית אנו מדברים על הוצאות לא נגמרות של אלפי שקלים בחודש. הוצאות אלו מורכבות מעובדים, שכירות, ארנונה, חשמל, מים, פרסום, מקומות אחסון, קידום ברשתות חברתיות, מיתוג, בלאי וכל אלו הוצאות עוד לפני שהגענו לשלב בו אנחנו מכניסים בכלל כסף.

ברגע בו אנחנו פותחים אתר מסחר איקומרס אנו למעשה מוותרים על הוצאות רבות וחוסכים עשרות אלפי שקלים בחודש, הכסף אותו נחסוך יכול לשמש עבורנו לקידום, שיווק ופנייה לקהלים גדולים יותר דרך האינטרנט.

אתר איקומרס לא מגביל אותנו מבחינה גיאוגרפית ואנו למעשה נמצאים בכל עיר, בכל מדינה ובכל זמן כאשר העלויות הם זולות משמעותית מבעבר.

E.N.A - מתמחים בבניית אתרי מסחר

אם הגעתם עד לפה סימן שהצלחנו לעניין אתכם, עכשיו הגיע הזמן שלכם לעשות משהו טוב עבורכם ועבור העסק שלכם.

אנו מזמינים אתכם להצטרף אל חוג לקוחות אשר בחר בנו לבנות ולנהל את האתר שלו, יחד איתנו תוכלו למקסם את המכירות החודשיות שלכם, להגיע אל קהלים גדולים יותר ולהציג את עצמכם בצורה מקצועית יותר אל מול לקוחות פוטנציאליים.

למה אתם מחכים? כוס קפה עלינו!