כרטיס ביקור דיגיטלי

חלון הראווה של העסק שלך

כאשר אנחנו מקימים את העסק שלנו חשוב לתת דגש לכל דבר, בין אם זה לתקשורת נכונה אל מול ספקים, פולו-אפים אל מול לקוחות פוטנציאליים, עבודה עם יד על הדופק אל מול יעדים ואפילו כשמדובר בכרטיס הביקור שלכם.

מעבר לתפעול שוטף של העסק שלנו, עלינו לדאוג לתפעול נכון גם בעולם השיווק העסקי. בסופו של יום המטרה של כל בעלי העסקים היא זהה – להתקדם, להצליח וליצור מקור פרנסה עבורם ועבור משפחות נוספות.

אחת האפשרויות הטובות ביותר לשיווק שלכם ושל העסק שלכם בצורה נכונה היא באמצעות כרטיס דיגיטלי יעודי אשר מהווה את חלון הראווה של העסק שלכם.

אז מה הוא אותו כרטיס ביקור דיגיטלי ששיגע את העולם? המומחים של E.N.A נמצאים כאן על מנת לענות לכם על כל השאלות!

הכירו אותו: כרטיס ביקור דיגיטלי

עד לא מזמן כאשר היינו נפגשים עם לקוח פוטנציאלי והיינו רוצים להעביר לו כמה שיותר מידע עלינו בפחות זמן ולהותיר עליו רושם היינו משתמשים בכרטיסי ביקור מנייר. המשקיעים מבנינו היו משתמשים גם בסוגי הדפסות אחרות כמו למינציה, PVC אך לא זה הושא.

במקרה הטוב אותו לקוח פוטנציאלי היה מאבד את כרטיס הביקור, מקמט או אפילו משחית אותו עד כדי שלא רואים את המספרים האחרונים בכרטיס הביקור, במקרים אחרים אנו פשוט נמצא את עצמנו באוזלת יד כאשר נגמרו לנו כל כרטיס הביקור הרלוונטים.

היום, במאה ה – 21 זה כבר ממש לא צריך להיות ככה וזהו גם הזמן שלכם להתקדם הלאה. כרטיס ביקור דיגיטלי מהווה אלטרנטיבה חדשנית וייחודית מסוגה אשר נותנת לכל בעל מקצוע את האפשרות לפרט בצורה תמציתית, יעילה ומוכרת אודות השירותים שלו, דרכי התקשרות והגעה וכל זה בלחיצת כפתור.

מי הוא הקהל הרלוונטי לכרטיסי ביקור דיגיטליים?

למעשה, אין דבר כזה "קהל רלוונטי" לכרטיסי ביקור, כל קהל הוא קהל רלוונטי. אתם יכולים להיות בעלי חברה גדולה, תאגיד, עוסקים פטורים או אפילו נגני רחוב שרוצים לקחת את היצירה צעד אחד קדימה ושיכירו אותם.

כל אדם אשר רוצה לספק כרטיס אשר יתן ללקוחות פוטנציאליים ואנשים הבאים במגע איתו מידע אודות השירותים שהוא נותן, התחביבים שלו, דרכי הגעה ויצירת קשר הוא אדם פוטנציאלי להחזיק בכרטיס ביקור דיגיטלי. בכל אופן, אם אתה פה אנחנו בטוחים שאתה אחד כזה.

כרטיס ביקור דיגיטלי: יתרונות רבים לו

כאשר אנחנו מדברים על כרטיסי ביקור דיגיטליים אנו מדברים על נוחות מירבית, גרפיקה לא מתפשרת ואיכות שלא נגמרת. בין היתרונות הטמונים בכרטיסי ביקור דיגיטליים אנו רואים:

אין מקום להתפזר, הכל מסודר

כרטיס ביקור דיגיטלי הוא האפשרות שלכם לרכז את כל המידע האינפורמטיבי והרלוונטי לגביכם במקום אחד, בצורה קצרה, יעילה ותמציתית.

אתם חוסכים ללקוח שלכם לעבור בין עמודים שונים באתר שלכם או לחילופין לחפש מידע לגביכם בפלטפורמות שונות ולמעשה נותנים לו את כל המידע בצורה מהירה ונגישה.

.

עלויות הקמה לא יקרות

בניית כרטיס דיגיטלי הוא דבר הכרחי אשר יכול לתרום רבות בפן השיווקי אך יחד עם זאת לא נחשב למוצר יקר.

כיום בעלי עסקים רבים בוחרים לעשות כרטיס ביקור דיגיטלי תמציתי על גבי בניית אתר אינטרנט.

יחד עם זאת, בעלי אתרים רואים בכרטיס ביקור דיגיטלי אפשרות לרכז הכל תחת קורת גג אחת ומחזיקים גם באתר אינטרנט וגם בכרטיס דיגיטלי.

בינינו, מי מחלק כבר כרטיס מנייר

בואו נתעלם לרגע מכך שעלויות ייצור כרטיס ביקור מנייר עולה לנו מעט יותר יקר מכרטיס ביקור דיגיטלי ונגיע ישר לשאלה – מי לדעתכם מחזיק בכרטיסי ביקור מנייר?

העולם שלנו התקדם כל כך במאה ה – 21, למה שתבזבזו נייר, זמן וכסף כאשר אתם יכולים לתת ללקוח הפוטנציאלי שלכם להיות זמין אליכם בכל זמן נתון, בכל רגע ולקבל את כל המידע הרלוונטי עליכם?

אין שני לרושם ראשוני

כרטיס הביקור שלנו הוא הרושם הראשוני שלנו אל מול לקוח פוטנציאלי. כאשר אנחנו מחזיקים בכרטיס ביקור מקצועי, אנו יכולים להיות בטוחים שהמשך האינטראקציה עם הלקוח תראה בהתאם.

כמה מכרטיסי הנייר שקיבלתם בעבר עדיין עליכם: E.N.A כרטיס ביקור דיגיטלי

אנו מאמינים שהתשובה היא די ברורה, 0. רובנו לא עושים יותר מדי עם כרטיסי ביקור מנייר.

לכן, הגיע הזמן שלכם להתקדם ולעבור אל כרטיס ביקור דיגיטלי אשר יהפוך אתכם ויראליים יותר, מקצועיים יותר וזמינים הרבה יותר.

למה אתם מחכים? מוזמנים ליצור קשר עוד היום!