קידום אורגני - SEO

להופיע במיקומים הראשונים של גוגל ולהרוויח!

אם הגעתם לפה סימן ששמעתם על נפלאות ה SEO, יכול להיות שמחברים, מודעות שונות ואפילו המלצות מאנשי מקצוע.

בהנחה ואתם מחזיקים באתר אינטרנט אשר נמצא באוויר מספר חודשים סביר להניח שעטו עליכם כבר מספר חברות דיגיטל אשר מציעות את שירותי ה SEO שלהם.

אחת השאלות שאנו שואלים את עצמנו זה האם כדאי לנו בכלל בעידן של היום לקדם אתר בצורה אורגנית אשר לוקח מעט זמן ומביא לקוחות בטווח הרחוק, או שמא נרצה להשתמש בקמפיינים ממומנים שיביאו לנו לידים כבר מחר בבוקר.

אין ספק שמדובר בשאלת השאלות, אנחנו פה על מנת לענות לכם על כל התהיות ולהכין אתכם לקידום האתר שלכם בצורה הטובה ביותר.

קידום אורגני: מה זה למעשה?

לפני שאנחנו משלמים על שירות עלינו להבין קודם כל מה זה הקידום האורגני עליו כולם מדברים. הדרך הטובה ביותר להסביר היא דרך סיפור קצר.

תארו לכם סיטואציה בה אתם רוצים לבדוק אודות מוצר מסוים, שירות, חברה או אפילו שאלה שמעסיקה אתכם. מה הדבר הראשון שתעשו? כן, זה היה ברור. תחפשו חיפוש מהיר בגוגל אודות אותו פריט.

כל התוצאות הראשונות שתראו הם תוצאות אורגניות, תוצאות אשר נמצאות כאן כדי להישאר ומספקות לבעלי עסקים עשרות לידים ופניות ביום.

מחקרים רבים מראים שמרבית הגולשים נכנסים ל5 האתרים הראשונים בחיפוש האורגני – כאשר דף מוצר, שירות או עסק מופיע בעמוד הראשון ובתוצאות הראשונות בחיפוש הוא זוכה לטראפיק יום-יומי אשר מתורגם למכירות ומעורבויות.

מרתון, לא ספרינט: אבל לגמרי משתלם!

כאשר אנחנו מדברים על קידום אתרים אורגני אנו מדברים על מרתון, תהליך ארוך בו מתבצע אופטימיזציה נכונה לאתר שלנו, ניסוי וטעיה, עבודה עם מנועי חיפוש, התאמה של האתר למנועי חיפוש, כתבות וקישורים יוצאים ונכנסים לאתר עד להגעה לתוצאה המיוחלת – העמוד הראשון בגוגל במילות מפתח נבחרות.

אנשים רבים נוטים לחשוב שקמפיינים ממומנים טובים משמעותית מקידום אורגני מאחר והתוצאות ניתנות לצפייה כבר מספר שעות לאחר עליית הקמפיין הממומן, יחד עם זאת עלינו להבין שיש שני הבדלים מרכזיים בין קידום אורגני לממומן – קידום אורגני מבוסס על מרתון, קידום ממומן על ספרינט.

ברגע בו אנו מקדמים את האתר שלנו במילות חיפוש נבחרות סביר להניח שבמספר חודשים הראשונים אנו לא נקבל את אותם כמות הפניות אותם היינו מקבלים לולא היינו משקיעים בממומן, יחד עם זאת כאשר נגיע למיקומים הנבחרים אנו נהפוך להיות "מעצמת לידים" ונקבל פניות באופן קבוע ושוטף מבלי להוציא כסף נוסף. (אולי מדי פעם על תחזוק מסוים של המיקומים, אך לא מחייב כריטיינר חודשי).

גולשים מאמינים לתוצאות הראשונות

אין מה לעשות, גוגל מזמן שיגע כבר את העולם והוא כאן כדי להישאר איתנו. לקוחות פוטנציאליים רבים רואים בתוצאות הראשונות בגוגל את התוצאות הטובות, האמינות והאיכותיות ביותר.

 למעשה, כאשר אתרים ועסקים שונים מדורגים במקומות הראשונים בגוגל הם זוכים לאהדה, מוניטין ותחושת ביטחון גבוהה יותר בקרב לקוחות פוטנציאליים.

קידום אורגני: משלמים וביום בהיר אחד מגלים שאפשר להפסיק

כאשר אנחנו מדברים על קידום ממומן אנו רואים שהוא מורכב ברובו מתקציבים – תקציב יומי, שבועי או חודשי אשר מביא לנו מספר חשיפות או הקלקות מסוים.

קידום אורגני נבנה בצורה אחרת, על מנת לבנות את כל התהליך תצטרכו להשקיע מעט כסף אך ברגע שתגיעו לשיא, הרגע בו אתם מקבלים אין ספור לידים מהמקומות הראשונים בגוגל – תוכלו פשוט להפסיק לשלם על שירות הקידום ולהנות מעשרות עד מאות אלפי כניסות בחודש – כמובן תלוי בנישה.

אל תתפשרו על קידום האתר שלכם - בחרו E.N.A

קידום אתר אינטרנט בצורה אורגנית היא מלאכת מחשבת של ממש, כך גם אנו בE.N.A מתייחסים אליה. כתוצאה מכך, כל אחד מהלקוחות שלנו נהנה משקיפות מלאה לאורך כל התהליך תוך כדי עבודה עם הכלים החדשניים והטכנולוגיים ביותר בעולם ה SEO.

יחד עם שנים של ניסיון בתחום הקידום והובלה של עסקים רבים למיקומים הראשונים אנו בטוחים שנוכל לעשות את אותו התהליך גם בעסק שלך.

יש לך עדיין ספקות? אנחנו מחכים לשיחה עוד היום. כוס קפה עלינו;)